PARTNERLERİMİZ

Home / PARTNERLERİMİZ
byd-logo-1Dünyanın en büyük PV panel üreticilerinden biri olan BYD, yüksek kaliteli dayanıklı ürünler ve sürekli gelişime bağlı kalarak plakadan panele kadar üretim yapar. Elektrikli araçlar ve batarya enerji depolaması teknolojisine entegre olmak, BYD’yi enerji üretimi, kullanımı ve depolaması konularında dünyanın önde gelen çözüm üreticisi yapar. 
Dünyanın en büyük yatırımcısı Amerikan Warren Buffett 2008’den beri BYD’nin %10 ortağıdır.

BYD 2013’ün ilk çeyreğinde %200 kar artışı gerçekleştirdi.

Forbes –Nisan 2013

BYD 2010’da Teknoloji Firmaları Listesinde 1 Numarada

Bloomberg Businessweek –Top Tech 100, Aralık 2010

 

Hizmark Group, Türkiye Solar PV projelerinde; Açık hava zemin kurulumları, çatı üstü kurulumları, bakım ve onarım hizmetleri olmak üzere Avrupa’da 300 MW’a yakın Solar PV deneyimi olan Alman SunEnergy firması ile partner olarak hareket edip EPC anahtar teslim hizmeti vermektedir.
SolarPro Bulgaristan ve komşu ülkeler arasında PV panel sektörünün tüm değer zincirini kapsayan, beceri deneyim ve kanıtlanmış bir sicile sahiptir. Bölgedeki en büyük EPC ve O&M yüklenici firmasıdır. Balkanlarda,solar panel geliştirilmesinde SolarPro gibi entegre bir yapıya sahip başka firma bulunmamaktadır. SolarPro elindeki yetenekli kadronun bilgi ve birikimini birleştirerek işlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlamaktadır. Bulgaristan’da 86MW kurulu gücün üzerinde 30 tane solar projeye imza atmıştır.

Bakım ve Onarım da 65MW kurulu güce sahip 24 adet Güneş enerji sisteminin 7/24 O&M hizmetini vermektedir.

Hemen İletişime geçin

Sorularınızı burdan gönderin, en kısa zamanda size dönüş yapalım.