Hakkımızda

Home / KURUMSAL / Hakkımızda

HİZMARK

Hizmark Group, 2004 yılında Alternatif Enerji ve Enerji Verimliliği alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Güneş enerjisi uygulamalarında Türkiye’de öncü kuruluş olan Hizmark Group, ülke ekonomisine çok büyük katkı sağlayacak bu sektörün yaygınlaştırılması için fuarlar, seminerler, kongreler ve sivil toplum örgütlerinde aktif rol almıştır. Bu kapsamda Türkiye’de güneş enerji uygulamaları konusunda çalışan sivil toplum örgütü olan GENSED -Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği’nin ilk kurucu üyelerinden biri olmuştur. 

Hizmark Group, enerji kaynaklarını daha verimli kullanabilmek için enerji verimliliği ürünleri konusunda LED aydınlatma alanında da faaliyetlerini yürütmektedir. Hizmark Group, 2004 yılından itibaren vermeye başladığı yurtiçi ve yurtdışı temsilcilikleri sayesinde güneş enerji ve LED aydınlatma sistemleri konusunda sektörde çok daha etkin olmayı ve geniş bir bayii ağına sahip olmayı hedeflemektedir. 

Ürünlerimiz aynı zamanda birçok E-satış sitesinde Hizmark markasıyla satılmaktadır. 

Enerji kaynaklarının hızla tükenmekte olduğu bir dünyada diyoruz ki ‘Gelin enerjimizi verimli kullanalım, temiz ve güneş enerjisini kullanarak gelecekte yaşanacak bir dünyayı birlikte kuralım.’

Başlıca Faaliyetlerimiz;

- Solar PV Anahtar Teslim Kurulum Çözümleri
- Solar PV Modülü Satışı

- Solar PV Konstrüksiyon İmalatı ve Montajı
- Solar PV Mühendislik
- Solar PV Şebekeden Bağımsız Sistemler

- Solar PV Şebekeye Bağlı Sistemler
- Solar Aydınlatma
- LED Aydınlatma

- BYD Türkiye Distribütörü
- EPC Partneri SunEnergy Gmbh Almanya

Güneş enerjisinin kullanım alan ve yatırım şekillerine göre farklılık gösteren talepleriniz için anahtar teslim projelendirme ve kurulum hizmeti verebildiğimiz gibi, hali hazırda var olan bir projenize PV paneli tedariği de yapabiliriz.

Şebekeden uzak tarımsal alanlarda kullandığınız jeneratörlerin yerine kullanmaktan, orta ve büyük ölçekli güneş enerjisi santrallerine kadar güneş enerjisinin ister öztüketim için kullanılıp enerji verimliliği sağlanması, ister de devlet şebekesine satılıp iyi bir sermaye getirisi alınması adına verilecek ürün ve hizmetlerin tamamı için lütfen Hizmark Solar uzmanlarımıza danışınız.

Artan elektrik giderleri, azalan güneş enerjisi fiyatları, kendi çatınızda ya da bahçenizde ürettiğiniz güneş enerjisinin şebekeye aktarılması gibi etkenler ev tipi güneş enerji sistemlerini popüler kılmaya başlamıştır.

Şebekeden uzak ya da hiç olmayan alanlar, elektrik kesintisinin yaşandığı bölgeler için güneş enerjisinden enerji üretip depolayan ev enerji sistemleri artık kesin ve temiz çözümdür.

Kamp alanlarında, açık alan sosyal aktivitelerde, doğanın içindeki yaşam alanlarınızda, şehirden uzaktaki köy evlerinizde farklı büyüklük ve depolama imkanları ile artık elektrik hiç olmadığı kadar yakın.

Talep ettiğiniz eve, yaşayan birey sayısına ve kullanılan teçhizat ve elektriğe göre sizin için en uygun sistemi talep etmek için lütfen Hizmark Home Energy uzmanlarımıza danışınız.

Enerji verimliliğinin ve daha önemlisi insan sağlığının artık ön plana çıkmasıyla ve kullanıcı bilincinin gelişmesiyle Led aydınlatma artık hayatımızdaki aydınlatmaların yerini ciddi şekilde almaya başladı.

İç mekânda spot ışıklarınızdan, tavan aydınlatmalarınıza kadar; dış mekânda ise sanayi ve saha alanlarının aydınlatmasından, sokak ve hatta solar aydınlatmalarınıza kadar çok geniş bir yelpazeye ulaşmış Led aydınlatma ürünleri, hem enerjiden tasarruf sağlıyor, hem de cıva, UV ışınları, kızılötesi ışınlar ve karbon salınımı gibi sağlığımız için zararlarını fark etmediğimiz etkenleri bize yaşatmıyor.

Aydınlatmanın hem işletmeler için hem de devlet kurumları için önemli bir harcama kalemi olduğu alanlar (örneğin otel, hastane, fabrika, yol ve otoban aydınlatmaları) için çok önemli enerji tasarrufu sağlayan Led aydınlatma ürünlerimiz hakkında bilgi ve özel proje talepleriniz için lütfen Hizmark Led uzmanlarımıza danışınız.

Hemen İletişime geçin

Sorularınızı burdan gönderin, en kısa zamanda size dönüş yapalım.